Наприкінці своєї роботи депутати Житомирської міської ради 7-го скликання спершу розглянули питання, які були перенесені на друге пленарне засідання 72-ої сесії, а також два питання, винесені на засідання 73-ої позачергової сесії. Розпорядження міського голови про скликання позачергової сесії з’явилося напередодні.

Нагадаємо: 28 вересня депутати «спіткнулися» на бюджетних питаннях, тому більшість питань було перенесено на друге пленарне засідання. Цього разу питання щодо змін до місцевого бюджету присутні розглянули швидко. Зокрема, напередодні депутати обласної ради виділили з обласного бюджету 1,3 млн. грн. для КП «Футбольний клуб «Полісся». Відповідне звернення до обласної влади щодо надання фінансової підтримки «Поліссю» міські депутати підтримали 28 вересня. Однак питання недофінансування футбольного клубу залишається відкритим. За інформацією міської ради, станом на вересень 2020 року необхідність дофінансування з обласного бюджету становила 3,5 млн. грн.

Після бюджетних питань швидко розглянули низку земельних. Підтримали й звернення до правоохоронних органів щодо інциденту з колегою, депутатом Володимиром Тичиною, якого облили зеленкою в мікрорайоні Крошня.

Одне з питань 73-ої сесії стосувалося внесення змін до регламенту. Зважаючи на епідситуацію, вирішено, що пленарні засідання депутати зможуть проводити і в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування. До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету щодо термінових робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.