Один з дивних моментів нашої теперішньої політики. Президент Володимир Зеленський 8 вересня своїм Указом призначив нового голову Брусилівської райдержадміністрації — теперішнього заступника голови РДА Сергія Бакуменка. Місце голови було вакантним з червня — після звільнення Віктора Кондратюка, якому висловила недовіру районна рада.

Сергій Бакуменко працює в райдержадміністрації з січня нинішнього року. Доти був інспектором з охорони природно-заповідного фонду на Херсонщині.

Чому це призначення виглядає дивним? Тому, що Брусилівського району вже немає — його (як і всі інші райони) ліквідовано постановою Кабміну від 17 липня. Тож у нового голови фактично немає підзвітної адміністративної території. Та й сам він, як виглядає, буде «каліфом на годину», адже до кінця нинішнього року (про це нам раніше підтвердив В’ячеслав Негода, заступник міністра громад і територій), всіх голів РДА буде звільнено, а цю вертикаль влади «перезавантажено». Тож для чого було Президенту призначати людину на посаду на 2-3 місяці (враховуючи те, що цей посадовець і так з травня фактично виконував обов’язки голови РДА) — залишається загадкою…