Про стадіон «Полісся», що в Житомирі, вже можна казати, що він став притчею во язицех. Чи порівняти з ріпкою, яку в казці всі пробували витягнути, та безрезультатно. Адже про реконструкцію центрального стадіону Житомира говорять ще з початку нинішнього тисячоліття. За цей час кілька разів змінювалися голови облдержадміністрації, обласної ради — і практично кожен займався цим питанням.

Пригадую, як торік, під час відкриття приміщення міського центру зайнятості в Житомирі, хтось із журналістів кинув репліку: чи добудують нарешті й стадіон? Гості зі столиці, не зрозумівши, про що мова, подивилися на Віталія Бунечка, якого призначили лише нещодавно, а той лише промовив на кшталт: «Ох, цей стадіон, потім розкажу!».

Звичайно, під час звітної прес-конференції голови облдержадміністрації журналісти не могли не згадати обіцянку річної давнини. У відповідь Віталій Бунечко висловив сподівання, що основні роботи вдасться завершити вже за місяць. Навесні були виділені 15 млн. грн., яких не вистачало. При цьому зауважив, що спортсмени футбольного клубу вже проводять там тренування, про це він дізнався з соціальних мереж. Щоправда, додав, що не знає, наскільки це законно.

«Стадіон «Полісся» починаючи з 2016 року будувався за документацією, за якою в Житомирі будуються громадські вбиральні», — кинув фразу голова ОДА. Нічогенький такий «туалет» виходить за понад 150 млн. грн. — немов із золотими унітазами! Отож, передусім, почали приводити до ладу документацію. До речі, за словами Віталія Бунечка, багато об’єктів по області будувалися абияк, без відповідних дозволів.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 04 вересня 2020