Так пояснила мені одна з продавчинь на Житньому ринку, що в Житомирі, чому на ятках обмаль яблук. Її колеги на моє запитання лише усміхалися та казали, що нині «заморські», персики чи банани, — дешевші. «Якби сьогодні вирішив закупити яблука на продаж, то, мабуть, ціну поставив би 50 — 60 гривень за кілограм, — зізнався один із підприємців. — Чекаємо, поки настане сезон яблук сорту «Слава переможцям», тоді й завезу на ринок». До речі, того дня в однієї продавчині таки побачила ці сортові яблука за ціною 25,8 грн./кг. Як виявилося, це було перше завезення у нинішньому сезоні.

Небагато яблук на продаж привезли й господині, які вже роками торгують на Житньому ринку городиною та фруктами з власних обійсть. Але й таких торговців яблуками було стільки, що можна на пальцях однієї руки порахувати. «Не врожай нині, — пояснила одна з них. — Ніби й усі дерева були в цвіту, а на землю яблука падали вже підгнилі. Цьогоріч продаю за тією ж ціною, що й торік — 20 гривень за кілограм». Чому ж ціну не підвищили, адже зазвичай дефіцит товару породжує зростання його вартості? «Та де там: аби й ці яблука розкупили, бо зараз люди неохоче беруть їх, — пояснила жінка. — Народ і так був небагатий, а зараз через цю пандемію й узагалі став бідним! От ціни й залишила на тому ж рівні». До речі, дехто продавав «домашні» яблука, але зеленуваті та маленькі, по 10 — 15 грн./кг, а хтось за «сортові» правив 35 грн./кг. Для порівняння, персики коштували по 32 — 35 грн./кг, банани — в середньому 25 — 27 грн./кг, дині — 15 грн./кг, а сливи — 14 — 19 грн./кг у залежності від сорту.

До речі, з самого початку сезону ранніх яблук встановилися високі ціни. Експерти пояснюють це тим, що збирання цьогорічного врожаю розпочалося із затримкою на 7 — 10 днів порівняно з попереднім роком та майже на місяць — із врожайним 2018-им. Крім того, особливістю поточного сезону є не тільки пізній старт, а й рекордно високі ціни на перші яблука. Навіть на гуртових ринках перші яблука сортів «Білий налив» і «Ерлі Женева» коштували 15 — 25 грн./кг залежно від їх «калібру». Натомість рік тому перший врожай фермери продавали для «гуртовиків» не дорожче 15 грн./кг.

— Для таких високих цін є кілька причин, — розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар». — По-перше, сезон розпочався без перехідних запасів тогорічного яблука, які закінчилися ще місяць тому, й останні партії врожаю 2019 року виробники продавали по 25 — 35 грн./кг. Це був рекорд для яблук за всі роки незалежності України.

По-друге, на ринку фруктів конкуренція цього року значно слабкіша, ніж у попередні роки. Сезон кісточкових затягується, врожай цих фруктів і ягід в Україні та країнах Європи — не найкращий, тому й ціни — доволі високі. Хоча на гуртових ринках ціни на яблука у порівнянні з вартістю абрикосів (близько 40 грн./кг) виглядають доволі привабливими.

Та вже невдовзі яблуками поласують чимало мешканців області, незважаючи на чималі ціни. І впевнено можна назвати місця, де цих фруктів буде значно більше, ніж нещодавно побачила на ринку. 19 серпня православні відзначають Яблучний Спас, цього дня «червонобокі-наливні» освячують у храмах. І кожному хоч одне яблучко, то варто з’їсти.