На Житомирщині особовий склад ряду підрозділів Десантно­штурмових військ Збройних Сил України виконав навчальну вправу зі стрибків із парашутом. Десантування відбулося з висот 600 та 800 метрів із вертольота Мі­8.

Стрибки з парашутом здійснили не лише досвідчені офіцери, сержанти та солдати, а й військовослужбовці, які нещодавно склали присягу на вірність українському народові.

Перед практичним виконанням стрибка з парашутом десантники відпрацювали елементи стрибка на повітрянодесантному комплексі, вивчили матеріальну базу та навчалися правильно укладати парашут, поінформували у службі зв’язків із громадськістю командування ДШВ ЗС України.

Своїми враженнями після здійснення першого стрибка з парашутом поділилася військовослужбовець служби за контрактом розвідувального підрозділу Наталія Прокопенко (прізвище змінено).

— Мене переповнюють лише позитивні емоції, — сказала Наталія. — Хочу стрибати з парашутом ще! Служу в армії декілька місяців, але за цей час дечому вже навчилася.

За словами керівника стрибків, підполковника Валерія Курка, десантники виконали поставлені перед ними навчальні завдання. Високу професійну майстерність продемонстрував екіпаж армійської авіації, що був залучений для забезпечення виконання військовослужбовцями стрибків із парашутом.