20 березня відбулося позачергове засідання виконкому Житомирської міської ради, на якому прийняли рішення тимчасово обмежити пільговий проїзд у міському громадському транспорті з 21 березня. Це не стосується військовослужбовців та правоохоронців «при виконанні».

Нагадаємо, що відповідно до постанови уряду з 18 березня в громадському транспорті повинні їздити не більше 10 чоловік. Однак у перші дні обмежувальних заходів на зупинках можна було побачити чимало пенсіонерів, які перебувають у групі найбільшого ризику. За словами начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Костянтина Підпокровного, у перші дні обмежень із 10 пасажирів п’ятеро — шестеро були пільговиками. Як зауважили на засіданні, в деяких містах узагалі вимушені призупинити роботу громадського транспорту, однак у Житомирі чимало підприємств та установ, важливих для життєдіяльності міста, працюють, і людям потрібно діставатися на роботу.

Також міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що з 21 березня в Житомирі проводитиметься дезінфекція вулиць і зупинок громадського транспорту.