9 січня на сайті Житомирської міської ради з’явилося повідомлення про скликання 62-ої, позачергової, сесії міської ради. Причому, відбутися засідання повинно було того ж дня, до обіду. Журналістів теж сповістили за хвилин десять до запланованого початку.

Як виявилося, на порядок денний планували винести шість питань — і всі вони стосувалися виставлених міською радою на аукціон нежитлових приміщень. Це не вперше терміново скликають позачергову сесію, аби серед інших розглянути й «аукціонні» питання, адже у разі, якщо аукціон не відбувся, вартість приміщень удвічі зменшується.

Однак 62-га сесія міської ради так і не відбулася через відсутність кворуму, що й не дивно: у кожного депутата є своя робота, заплановані зустрічі або ж навпаки — період новорічно-різдвяної відпустки. Хотілося б зауважити, що останнім часом, інформуючи читачів про засідання сесій Житомирської міської ради, практично у половині випадків доводиться писати про «позачергові сесії». Чи не варто заздалегідь планувати роботу депутатського корпусу, а не працювати за принципом «згадали — скликали — проголосували/не проголосували»? Не траплялися б такі випадки, коли сесія не відбувається через відсутність кворуму, а таке вже було неодноразово. Та й рішення приймалися б спокійно і зважено, а не, як кажуть, галопом.