Вівторковий брифінг голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка стосувався двох архіважливих питань. Одне з них архіважливим буде завжди — це стан доріг. Кожна нова влада визначає це питання як пріоритетне і клятвено обіцяє всі дороги зробити. Не став винятком і Віталій Бунечко.

— Амбітні заяви Прем’єр-міністра про те, що за п’ять років ми зробимо дороги — підтверджую, — запевнив він журналістів. — Дороги ми зробимо! Наступного року будуть значно збільшені асигнування на ремонт автошляхів. По нашій області заплановано виділити на це 2,847 мільярда гривень. Зокрема, буде поремонтовано одну з найбільш розбитих доріг — «Виступовичі — Могилів-Подільський». Це міжнародна траса, яка має стратегічне та іміджеве значення для нашої держави. Ми сплануємо все так, що ця дорога наступного року буде зроблена.

Щодо іншого питання, порушеного на брифінгу — воно з розряду тих подій, які бувають «раз на сто років». Мова йде про підготовку до економічного форуму України та Білорусії, який має відбутися в Житомирі 3-4 жовтня. Величезної ваги цьому заходу надає запланована участь у ньому двох президентів — Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка. Відтак обласне керівництво та десятки посадовців рангом понижче з усіх сил готуються до цієї події. Віталій Бунечко зауважив, що робота з підготовки форуму триває цілодобово. Втім, він не зміг повною мірою відповісти на запитання «Житомирщини» про те, які вигоди для нашого краю приніс минулорічний подібний форум, що відбувся у Гомелі, та що конкретно наша область запропонує білоруським партнерам для співпраці.

— Якщо чесно — я ще не вникав глибоко, тож не готовий відповісти про результативність минулого форуму, — щиро зізнався голова ОДА. — Але головна необхідність проведення нинішнього заходу — це підтримка добросусідських стосунків. Адже Білорусія — це наш найближчий сусід. Відтак розвиватимемо добрі відносини. Щодо вигід — то, як мінімум, будемо мати мінський електробус у Житомирі. Загалом я впевнений, що розвиток відносин з Білорусією необхідний у різних сферах. Приміром, в екології. Адже нас об’єднує лихо, яке сталося 1986 року. Є й багато інших спільних питань та інтересів. Тож пошук співробітництва у різних сферах буде продовженням нашої плідної співпраці.