Фото Людмили ЛОБАЧОВОЇ.
Фото Людмили ЛОБАЧОВОЇ.

Що таке гриби — науковці світу не можуть дійти спільної думки й досі. Ще в середині минулого століття не могли визначити, чи до рослинного, чи до тваринного світу вони належать. З одного боку — розмноження у них статеве, як у тварин; речовини, з яких вони складаються, — теж тваринні; а от поживу собі всмоктують із землі, як рослини. Тож все більше утверджується думка, що гриби... посіяні на Землю з космосу приблизно 400 мільйонів років тому. А якщо ще взяти до уваги давні наскельні малюнки, де зображення людей дуже схожі на гриби, скульптури на відомому південноамериканському плато Наска, — там кам’яні скульптури більше нагадують гриби, ніж людей, — мимоволі згадується висловлювання сучасного українського письменника Мирослава Дочинця: «Гриб відростив собі ще одну ногу, вийшов із лісу і став людиною...».

Достеменно відомо тільки одне: гриби не бояться радіації, очищають від неї природу. Якщо на квадратному метрі ростуть три гриби, — ділянка там чиста навіть у зоні радіаційного забруднення. В атомному реакторі, що видає 15 тисяч рентгенів, виростає цвіль. А вона, як відомо, теж є грибком.

Доведено, що гриби — найкращий у світі природний антибіотик. Перший антибіотик — пеніцилін — винайшли в 1936 році саме з грибів. Науковці знають: гриби зміцнюють імунітет людини, призупиняють багато різних захворювань, у тому числі — й ріст ракових пухлин. Грибники кажуть: якби люди хоч 5% зібраних ними грибів уживали правильно, вони б ніколи не хворіли. Навіть бліда поганка може бути цілющою. Навіть якщо мухомора — усі знають, що він дуже отруйний — правильно приготувати, він може бути дуже смачним і корисним.

А тут розпочинається найскладніше. У світі відомо 200000 різних видів грибів. У нас на Поліссі ростуть 1017 видів, — це науково зафіксував у своїй книзі «Макроміцети Полісся» міколог Леонард Михайловський. Усі гриби поділяються на їстівні, умовно їстівні, неїстівні, отруйні та смертельно отруйні. Як їх відрізнити один від одного? Де знайти найкорисніші? Про це розповідала на черговому зібранні обласного клубу грибників «Веселка», якому вже виповнилося 15 років, його керівник, старший науковий працівник Житомирського обласного краєзнавчого музею Людмила Журавська. Учасники зібрання — затяті грибники та новачки у цій справі — ставили багато запитань, ділилися досвідом, розповідали про свої відкриття і цікавинки та навперебій намагалися придбати книгу Людмили Журавської «У пошуках грибного царства», де йдеться про «тихе» полювання, лікування грибами і рецепти смачних страв із них.

Отож тим, хто всерйоз зацікавиться нашою природною аптекою, є в кого перейняти досвід.

Людмила НАТИКАЧ,
заслужений журналіст України.