Фото автора.
Фото автора.

 

У Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова близько 30 студентів вищих навчальних закладів, котрі пройшли навчання за програмами підготовки офіцерів запасу, склали військову присягу.

Свого часу ці юнаки та дівчата, навчаючись цивільних спеціальностей, вирішили здобути й військові професії. На плацу перед командирами, батьками, почесними гостями вони урочисто пообіцяли вірно й самовіддано служити українському народові, сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок.

Із урочистою подією в житті майбутніх офіцерів запасу привітав перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко. Він висловив упевненість у тому, що кожен зі студентів буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника військового інституту Андрій Хабчук закликав курсантів­випускників факультету підготовки офіцерів запасу бути завжди вірними словам військової присяги, пам’ятати цей день як особливий день непорушної клятви патріота України.

— Ця подія відкриває перед молодими офіцерами запасу нові перспективи в подальшому житті, — сказав Андрій Хабчук. — Протягом двох років наші студенти здобули теоретичні та практичні знання, що стануть їм у нагоді при виконанні військового обов’язку в запасі, проходженні військової служби за контрактом або за призовом, у військовому резерві Збройних Сил та інших військових формувань.