В багатьох родинах наших вірних передплатників зберігаються примірники «Житомирщини» чи вирізки газетних публікацій, які особливо їм дорогі. Ось і нещодавно до редакції нашої газети принесла цікаву сімейну реліквію житомирянка Антоніна Фіщук. У родині, де вона тепер невісткою, зберігається й передається від діда й до внука номер «Радянської Житомирщини» за перше січня 1956 року. На одній зі сторінок газети опубліковано великий знімок авторства тодішнього фотокореспондента Сави Лоєнка.

На світлині — молода родина житомирян Фіщуків біля новорічної ялинки. Підпис під знімком повідомляє: «Сім’я учасника Всесоюзної сільськогосподарської виставки, передового токаря Житомирського заводу імені Сталіна Миколи Дмитровича Фіщука недавно справила новосілля. Тепер вона живе в затишній, зручній квартирі в заводському жилому будинку. На фото: Микола Дмитрович Фіщук із своєю дружиною Вірою Петрівною і сином Колею біля новорічної ялинки».

Примірник газети 63-річної давнини вже, звісно, і пожовтів, і трохи обтріпався, але він родині дорогий. Його бережуть Фіщуки вже молодші, чи не третього покоління. Не так давно переїжджали в нову квартиру і не забули захопити з собою ту новорічну «Радянську Житомирщину» з далекого тепер 1956 року. Онуки і правнуки, напевно ж, берегтимуть її, як діди та батьки.

 

Лінки