Зрозуміло, що свято проходило на березі річки, а розпочалося воно ще о п’ятій годині ранку. Як розповіла нам начальник відділу культури і туризму Тетерівської ОТГ Валентина Дверник, саме о цій порі тут зібралися близько півсотні учасників змагань із риболовлі, серед яких були й діти. Переможців визначали у кількох категоріях. Згодом на березі Тетерева стало велелюдно. Для гостей організатори свята підготували всілякі розваги: і ракові перегони, і катання на катамаранах, і змагання та розваги для дітей, і запуск повітряних зміїв «Летючі риби» тощо. Також було створено зони для фотозйомок і для відпочинку.

Та чи не найбільше присутні цікавилися стравами з риби, однак, відверто кажучи, їх було не дуже багато. Попри це, поласувати було чим. Наприклад, рибною юшкою, за яку правили по 30 грн. за тарілочку. В середньому такою ж була й вартість одного карасика, смаженого на вогнищі. Зате дітвора радо ласувала смачним імбирно­медовим пряником у формі риби та сувенірним печивом із символікою фестивалю від мешканки сусіднього села Тетерівки Анни Чепіги. До речі, господиня розповіла, що привезла на фестиваль близько 10 кг риби, яку тут же смажили на вогнищі для гостей. Близько 10 кг стейків та стільки ж гарячого копчення філе мармурового сома привезли до Перлявки з села Вересів, сподіваючись, що рибка буде до смаку гостям фестивалю — так воно і сталося.

Чимало глядачів зібралося на майстер­клас, який проводила учасниця телешоу «МайстерШеф. Діти» Кароліна Залевська. Дівчина готувала «том ям» — тайський суп. Опісля присутні активно вболівали за чоловіків — учасників кулінарного «батлу», які змагалися у майстерності приготування рибної юшки.

Також неабияк гостей фестивалю розважив виступ гурту «Древляни».

Погода

Фотоетюд

Фото2306202-1

Шлях до святині. У Бердичеві, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, зберігається чудотворна ікона Матері Божої Бердичівської.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки