Віктор Петухов із Ремом.
Віктор Петухов із Ремом. Фото автора.

Нещодавно в Білій Церкві, що на Київщині, відбулася Всеукраїнська сертифікована виставка собак всіх порід САС-WKU «Кубок Юр’єва». Участь у ній брали близько сотні чотирилапих друзів людей різних порід зі Львова, Чернігова, Чернівців, Житомира та ряду інших міст.

Малин на виставці представляли власниці собак породи аляскінські маламути Лариса Костюченко та Інна Вернигора. У відкритому класі породи «Північ» дворічна Айза вагою 39 кілограмів господарки Л.Костюченко отримала оцінку «відмінно» та медаль. А в класі «Юніори» восьмимісячний пес І.Вернигори отримав оцінку «добре».

Справжнім тріумфом закінчився показ юніорського чемпіона України, кандидата в чемпіони країни Рема (італійська порода кане-корсо, вага — до 60 кілограмів) викладача дитячої школи мистецтв Віктора Петухова. Рема одноголосно було визнано кращим представником своєї породи.

Власник Рема, не приховуючи задоволення й гордості за свого чотирилапого домашнього улюбленця, розповів:

– Рема придбав у Харкові. Активно займаюсь його вихованням. Тим, хто мріє завести собаку, раджу брати кане-корсо. Вони дуже стримані, не набридливі, терплячі, розумні, невибагливі в побуті, ідеально підходять для тримання в квартирі. Раціон Рема складається з м’яса, гречаної січки, фруктів, овочів. Дуже полюбляє кавуни, дині, банани...

Віктор Петухов збирається зі своїм Ремом до Вінниці, де проходитиме подібна виставка. Він сподівається, що його вихованець отримає третій титул САС і автоматично — звання чемпіона України.

 

Погода

Фотоетюд

Фото04092020

На річці Унаві у Попільнянському районі нерідко можна побачити рибалок, а в погожі дні — й поготів.

Фото Наталії ХОМЕНКО.

Лінки