У Житомирі відбулися урочисті заходи з нагоди четвертої річниці з дня створення Національної поліції України. Цього дня понад 80 поліцейських із десяти областей України, котрі навчалися в Житомирському навчальному центрі підготовки поліцейських, склали присягу українському народові, пообіцявши чесно та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

— Цей день ви повинні запам’ятати на все життя, адже, якщо свідомо обрали професію поліцейського, то зробили вибір на десятки років, — сказав у привітальному слові начальник головного управління Національної поліції в області В’ячеслав Печененко. — Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, бути завжди вірними принципу Національної поліції «Служити і захищати» та чесно виконувати свої обов’язки.

На вірне служіння народу України поліцейських благословив протоієрей Свято­Михайлівського кафедрального собору Валерій Корзун.

З нагоди свого професійного свята правоохоронці влаштували для житомирян і гостей міста «День відкритих дверей». Нагородження кращих поліцейських відбулося в актовій залі головного управління Національної поліції в області.

 

Погода

Фотоетюд

Фото2306202-1

Шлях до святині. У Бердичеві, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, зберігається чудотворна ікона Матері Божої Бердичівської.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки