6 червня відбулася сорок восьма (позачергова) сесія Житомирської міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження міського голови з’явилося напередодні. На порядок денний виносилися чотири питання: про приватизацію готелю «Житомир», а також про зміни у Програмі благоустрою та розвитку комунального господарства міської ОТГ, у Програмі «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності міста на 2018 — 2022 роки» та у бюджеті міської ОТГ.

На початку сесії голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Любов Цимбалюк повідомила про рішення фракції щодо її розпуску. Водночас, Любов Цимбалюк оголосила про створення нової депутатської групи — «Житомир для житомирян». До її складу увійшли 12 обранців.

Міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що нещодавно обласна влада передала місту повноваження на проведення конкурсу на перевезення пасажирів приміськими маршрутками. Таким чином, невдовзі планується проводити спільні конкурси для перевізників, об’єднуючи автобусне обслуговування на міських та приміських маршрутах.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 11 червня 2019