Фото Володимира СОБОЛЯ.
Фото Володимира СОБОЛЯ.

У рамках Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети (WRWR) Житомир приймав десятки її учасниць. Акція стартувала у Великобританії ще 25 лютого, а в Україні її учасниці пробули чотири дні. Спершу вони проїхали через Ковель, Луцьк, Дубно, Рівне, Новоград­Волинський, а після Житомира вирушили до Вінниці, Хмельницького, Чернівців. І все це — задля популяризації жіночого байкерського руху та задля того, аби показати, що мотоіндустрія повинна розвиватися з урахуванням побажань і потреб жінок.

Загалом участь в естафеті беруть понад 15 тис. мотоциклісток із понад 90 країн. Акція проходить на всіх континентах. Подейкують, що естафета може потрапити до Книги рекордів Гіннесса за кількістю учасниць, заді­
яних країн і часом проведення.

У Житомирській міській раді розповіли, зокрема, про учасницю акції з Австралії Коел Едлін. Жінка у дорозі — вже 91 день. Позаду залишилися 24 тис. кілометрів. Долучилася до естафети ще у Шотландії. «Завдяки такому заходу зустрічаємося з представниками різних країн, — зазначила вона. — Разом проводимо час, підтримуємо дружні стосунки. Всім мото­леді дякуємо за підтримку нашої естафети».