Юний лідер Єгор Гуня.
Юний лідер Єгор Гуня.

 

Під такою назвою у Коростені відбувся семінар для 20 підлітків із багатьох куточків України. Протягом декількох днів юні лідери працювали з текстами філософів, науковців та мислителів. За крок до дорослого життя вони шукали відповіді на питання: «Хто я є і ким хочу стати?»; «У якому суспільстві живу?»; «Якого життя я прагну?»; «Що робить мене щасливим?»; «Яка моя місія у житті?». Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Кличко» та Всеукраїнська громадська організація «Аспен Інститут Київ» створили належні умови для того, щоб молоді люди під час семінару довели собі та суспільству, що готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві та стати лідерами, авторами прогресивних ідей.

У форматі модерованого діалогу та групових занять учасники досліджували поняття довіри, з’ясовували значення критичного мислення, дискутували про професії майбутнього та розмірковували про місце людини у суспільстві.

— Такі форми роботи життєво необхідні сучасній молоді, — сказав учасник семінару Єгор Гуня. — Адже після завершення семінару ми розпочали по-іншому дивитися на світ, зрозуміли, що все просто не може ділитися на біле та чорне. В нашому світі так багато дилем, що чекають на вирішення; загадок, що їх доводиться розгадувати. Для цього відвідування школи замало. Такі семінари дозволяють не лише розвинути корисні риси характеру, а й відкривати в собі здатність бути лідером, вміння працювати в команді, комунікативні навички.