Від імені депутатського корпусу Житомирської обласної ради щиро та сердечно вітаю вас із поважним ювілеєм — 100-­річчям від дня заснування газети «Житомирщина»!

100 років — це ціла епоха, яка знайшла об’єктивне і правдиве відображення на сторінках видання. Впродовж вікової історії «Житомирщина» не просто стежить за тим, що відбувається в регіоні, а проживає кожну подію разом із земляками. Ваша газета розповідає про основні події, про людей, які множать славу області, про важливі віхи та історичний шлях нашого регіону, впевнено тримає руку на пульсі життя області й країни. На її сторінках знаходять своє відображення актуальні теми суспільно­політичного та соціально­економічного життя Поліського краю.

Протягом усього часу «Житомирщина» незмінно є одним із найбільш шанованих і компетентних видань області. І в цьому — заслуга вашого колективу, його професіоналізму та відповідальності, його відданості роботі та повазі до читачів.

Від усього серця бажаю редакції газети збереження всього позитивного, що накопичено за столітній період, подальшого творчого зростання, неухильного розширення читацької аудиторії.

У цей знаменний для «Житомирщини» день бажаю всьому колективу нових успіхів, особистого щастя, здоров’я і благополуччя!

З повагою,
голова обласної ради
Володимир ШИРМА.