Житомирянину Миколі Петровичу Грищенку — 77 років, із них близько 20-ти він «знайомий» із газетою «Житомирщина», є її передплатником.

Уже після кількох хвилин спілкування розумієш, що перед тобою — уважний та допитливий читач, який критично мислить і вміє об’єктивно аналізувати кожен матеріал. «Дуже не люблю несправедливість, брехню та беззаконня, — зізнається співрозмовник. — Якщо десь бачу подібне, хочеться про це відразу написати». До речі, на сторінках нашої газети матеріалів, написаних Миколою Петровичем, вийшло чимало, зокрема щодо тарифів на житлово-комунальні послуги.

За освітою Микола Петрович — аграрій, тому особливо цікавиться питаннями розвитку сільського господарства Житомирщини. «Шкода, що нині мало матеріалів публікується саме на цю тематику, особливо аналітичних, — зауважує. — До речі, серед побажань — відродити рубрику «Новини аграріїв», у якій, хоча й не широко, однак подавалася певна інформація про стан сільського господарства в області. Крім того, хотілося б більше дізнаватися про підприємства, заводи і фабрики, які успішно працюють та розвиваються, про їхніх керівників. Нині складається враження, що таких на Житомирщині практично немає».

Як і більшість громадян, хвилюють його й майбутні вибори. Каже, що цікаво було б дізнаватися про позиції різних політичних партій, аби мати змогу робити власні висновки. До слова, близько 30 років наш читач пропрацював на державній службі.

«Вдалими, необхідними та корисними вважаю поради, надруковані в тематичних сторінках «Садиба» та «Будьмо здорові», — додає житомирянин.
Миколу Петровича регулярно можна зустріти в редакційному приміщенні, адже не один рік він передплачує «Житомирщину» безпосередньо в редакції. Пояснює, що подекуди з поштової скриньки можуть газету «позичити». Ще одна перевага — це коштує дешевше, ніж коли передплачувати на пошті. Крім того, є привід пройтися вулицями міста, поспілкуватися з працівниками редакції.

Деякі статті настільки зачіпають за живе, цікавлять Миколу Петровича, що він робить вирізки з газет і зберігає їх. Пишаємося такими читачами!

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Погода

Фотоетюд

Фото14072020

Житомир сьогодні. Свято-Михайлівський кафедральний собор.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки