Протягом двох місяців у Бердичеві триватиме «велике прибирання». Міська рада, що прийняла відповідне рішення, заздалегідь на своїй сторінці в Інтернеті опублікувала відповідний проект.

Із переліком об’єктів, закріплених за тим чи іншим підприємством, установою чи організацією, можна ознайомитися на Інтернет­порталі Бердичева. Затверджено склад міської комісії з питань координації підготовчих робіт, організації та проведення двомісячника благоустрою і санітарії; план робіт та перелік вулиць, закріплених за підприємствами та навчальними закладами міста для приведення в порядок під час двомісячника благоустрою та санітарії.

За словами заступника міського голови Сергія Онофрійчука, головне завдання двомісячника полягає у проведенні санітарного очищення і відновлення зелених насаджень на прибудинкових територіях. Заплановано також очистити від сміття дороги та тротуари; відремонтувати й пофарбувати паркани; привести в належний стан міські кладовища, пам’ятники, меморіальні дошки, обеліски, вивіски, рекламні конструкції; очистити прибережну зону річки Гнилоп’яті від сміття та побутових відходів; забезпечити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території міста.

Щоправда, за весь час, визначений для обговорення проекту рішення, жодних пропозицій і зауважень з організації та проведення двомісячника з благоустрою та санітарії від «зацікавлених осіб» не надійшло.

У травні стануть відомі не лише результати двомісячної роботи громади міста з благоустрою. Мешканці також знатимуть, скільки було оформлено протоколів на порушників «Правил благоустрою територій та утримання індивідуальних будівель у м. Бердичеві», кого і як оштрафовано за неакуратність.