На початку засідання у залі зареєструвалися 28 депутатів із 42. Протягом перших двох годин відбулися традиційні виступи депутатів та представників громадськості. З-поміж інших були порушені питання щодо ремонту підземного переходу в мікрорайоні Панчішної фабрики; підтримки Житомирського обласного центру крові; проблемної ділянки поблизу стадіону «Спартак», де планується нове будівництво; стану доріг у місті.

На засідання вкотре прийшли мешканці кількох будинків, що в мікрорайоні вулиці Польової. Житомиряни висловили невдоволення майбутнім будівництвом багатоповерхівки на 86 квартир. Новобуд, на їхню думку, закриватиме доступ сонячного світла в квартири, а дітям ніде буде гратися. Також після заселення будинку новими родинами у мікрорайоні може виникнути соціальна криза. Більшість нових сусідів — прикордонники, чимало з яких побували на Сході. Їхні діти мають пільги при прийомі до дитсадків і шкіл. Чи вистачить місць для всіх? Чи відкриють додаткові групи в тих же садочках? Раніше в міській раді вже створили робочу групу щодо цього питання. Її голова, депутат міської ради Олександ Рибак повідомив: нині немає законних підстав для того, аби «пересунути» будинок на кілька десятків метрів далі, як це пропонують місцеві жителі. До слова, поки що на цій території жодних робіт не ведеться. Земельна ділянка була виділена близько 10 років тому. Замовлено проектно-кошторисну документацію. Зрештою, було запропоновано звернутися до керівництва Державної прикордонної служби України з проханням на місці розібратися в ситуації.

Попередньо на порядок денний було винесено 41 питання, серед них — про виділення коштів у рамках Бюджету розвитку на  реалізацію соціально-економічних програм. Загальна сума — 66,1 млн. грн. Зокрема, на капітальний ремонт та реконструкцію вулиць, доріг і шляхопроводів депутати виділили 8 млн. грн.; будівництво центру надання адмінпослуг «Прозорий офіс» — 5 млн. грн.; на реконструкцію стадіону «Спартак» — 7,6 млн. грн. На ремонт будинків і територій ОСББ спрямують близько 13 млн. грн. Бюджету розвитку. Цьогоріч також планується будівництво спортивної зали ЗОШ І — ІІI ступенів № 10; проведення термосанації будівлі ЗОШ № 14; капітальних ремонтів частини будівлі гуманітарної гімназії №1 і покрівлі ЗОШ № 6.

Депутати ухвалили рішення щодо переліку об’єктів комунальної власності міської ОТГ, які цьогоріч підлягають приватизації. Серед 53 об’єктів — 5 соціально-культурного призначення і 48 — нежитлових приміщень. Прийнято рішення про приватизацію будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення та про скасування попереднього рішення щодо приватизації майнового комплексу готелю «Житомир».

Також депутати своїм рішенням включили всі проекти-переможці «Бюджету участі» до міських цільових програм. Зокрема, у Програмі благоустрою та розвитку комунального господарства Житомира на 2016 — 2022 роки передбачили 1,5 млн. грн. на будівництво каскадних сходів до річки Кам’янки в районі бульвару Польського, майже 400 тис. грн. — для створення архітектурного підсвічування музичної школи № 1 ім. Б.Лятошинського.

Цього дня депутати попрацювали плідно, прийнявши чимало важливих для міста рішень, що стосуються розвитку міста, комунальної та житлової сфер, освіти, охорони здоров’я, земельних питань тощо.