Фото надане Адміністрацією Президента України.
Фото надане Адміністрацією Президента України.

Під час перебування з робочою поїздкою на Житомирщині Президент, Верховний головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії передавання військовим частинам Збройних Сил України модернізованого та відремонтованого озброєння і військової техніки.

Виступаючи перед захисниками України, глава держави зазначив, що саме завдяки ефективним і швидким діям керівництва держави, керівництва ЗСУ, Ради національної безпеки і оборони, уряду, Верховної Ради нині значно нарощено можливості захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

Президент, зокрема, привітав позитивне рішення Верховної Ради України щодо створення можливостей для закупівлі закордонної оборонної продукції. Він підкреслив, що це значно посилить бойову спроможність українського війська.

Петро Порошенко наголосив, що відповідно до рішення Воєнного кабінету та Ради національної безпеки і оборони була затверджена воєнна складова Державного бюджету на 2019 рік.

— Є гроші, нарешті, на закупівлю для Збройних Сил України в перспективі таких новітніх комплексів, як ракетне озброєння «Вільха», яке пройшло успішне випробування, ракетне озброєння «Нептун», самохідна артилерійська установка «Богдана», ударний розвідувальний комплекс «Сокіл» та високоточний снаряд «Квітник», — сказав Верховний головнокомандувач, зауваживши, що це — далеко не повний перелік новітнього озброєння.

Глава держави подякував науковому і виробничому персоналу оборонно-промислового комплексу, які задіяні у виконанні оборонного замовлення.

Участь у церемонії передачі військовим частинам модернізованого та відремонтованого озброєння і військової техніки взяли також начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗС України Віктор Муженко, віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ Михайло Забродський, голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

 

Погода

Фотоетюд

Фото210520109

«Сонечко» запалює. Виступає Житомирський академічний ансамбль «Сонечко».

Фото Володимира СОБОЛЯ

Лінки