Голова Народицької селищної об’єднаної територіальної громади Анатолій Леончук.
Голова Народицької селищної об’єднаної територіальної громади Анатолій Леончук.

Одна з найбільших в області Народицька об’єднана територіальна громада, з часу створення якої минуло три роки, зробила декілька важливих кроків, що нині дозволяють мешканцям 65 населених пунктів, об’єднавши зусилля, разом працювати над відродженням території, яка дуже постраждала внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, докладати сил до поліпшення добробуту 9,4 тис. мешканців.

— Нині дуже багато різних розмов з приводу децентралізації, — говорить голова громади Анатолій Леончук. — Дуже приємно, що держава дотримала слова, спрямовуючи субвенцію на розвиток інфраструктури. За два останні роки та за десять місяців цього року ми реалізували 76 соціальних проектів. У 2016 році, отримавши від держави понад 21 млн. грн. фінансової допомоги, до речі, найбільшої зі створених того року в області ОТГ, спрямували кошти на розвиток освіти, охорони здоров’я, культури, поліпшення житлово-комунального господарства.

Люди, зокрема, на власні очі побачили, як можна, раціонально використовуючи кожну копійку, зробити капітальний ремонт доріг не лише у Народичах, а й в інших населених пунктах. Значну частину коштів було спрямовано на проведення у селищі ремонтних робіт у приміщеннях гімназії, дошкільного навчального закладу «Сонечко», Базарського навчально-виховного комплексу, реконструкцію котелень ряду загальноосвітніх навчальних закладів...

Серед реалізованих у 2016–2017 роках соціальних проектів — капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту в селі Закусилах, встановлення твердопаливних котлів у загальноосвітніх навчальних закладах, капітальний ремонт Ласківського будинку культури, загальноосвітньої школи та дитячого садочка у Норинцях, придбання автомобіля для КП «Народичікомунсервіс», придбання шкільного автобуса, перекриття даху центральної районної лікарні та капітальний ремонт дитячого відділення, багато іншого.

— Нам удалося позбутися «газового зашморгу», — розповідає Анатолій Олександрович. — Нині в усіх загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах, за винятком одного дитячого садочка, встановлено твердопаливні котли. Нині
ДП «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» постачає нам ліс, використовуючи свій транспорт для підвезення дров.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 14 грудня 2018

Погода

Фотоетюд

Фото210520109

«Сонечко» запалює. Виступає Житомирський академічний ансамбль «Сонечко».

Фото Володимира СОБОЛЯ

Лінки