Політолог Володимир Піньковський за результатами листопадового моніторингу відзначив найбільшу активність місцевих осередків «БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина» й «Радикальної партії Олега Ляшка», які гуртують своїх активістів, агітаторів, а також ведуть перепис виборців.

«А от щодо цікавинок минулого місяця, то за інсайдерською інформацією, Анатолій Павленко стане куратором виборчої кампанії Президента України Петра Порошенка на Житомирщині, — повідомив Володимир Піньковський. — Прогнозується, що на даний момент Анатолій Павленко є потенційним кандидатом від БПП на парламентських виборах на 66-му одномандатному виборчому окрузі (центр — місто Малин). Анатолій Павленко — людина маловідома в окрузі, він поки що не веде публічної кампанії, але вже почав вибудовувати мережу агітаторів».

За словами В.Піньковського, Анатолій Павленко в минулому керував Радомишльським пивзаводом, що належить Петру Порошенку, а згодом очолив Радомишльську райдержадміністрацію. При цьому він є людиною, котра давно належить до команди Порошенка, а, отже, може розраховувати на потужну підтримку. Узагалі ж президентська кампанія П.Порошенка базується на тому, що майбутні кандидати на виборах до Верховної Ради спочатку працюватимуть на рейтинг Порошенка на своїх округах, а потім, у разі його перемоги, використовуватимуть найняті мережі агітаторів та підтримку адмінресурсу на виборах до Верховної Ради, переконаний політолог.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 11 грудня 2018