У водосховище на річці Тетереві нещодавно запустили чимало рослиноїдної риби, зокрема, білого амура, білого товстолобика та гібрид білого і строкатого товстолобика. До доброї справи долучилися студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету, котрі зариблювали водойму в районі провулка Гуйвинського.

Протягом двох днів для меліорації водосховища було запущено понад чотири тисячі рибин. Це, за словами начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Оксани Ревенко, було не зариблення річки, а меліорація шляхом вселення рослиноїдної риби. Очікується, що амур і товстолобик почистять річку від зайвої рослинності.

У прес-службі Житомирського національного агроекологічного університету поінформували, що загалом у Тетерів уже випущено одну тисячу екземплярів білого амура та близько шести тисяч екземплярів гібриду білого і строкатого товстолобика загальною вагою близько 12 тонн. Рибу привезли із села Чубинців Сквирського району Київської області.