Спершу депутати Житомирської міської ради зібралися на ІІ пленарне засідання сорок першої (позачергової) сесії, аби прийняти звернення до Президента України, Верховної Ради, Прем’єр­-міністра щодо врегулювання питання про підвищення ціни на газ для населення. Нагадаємо, що 31 жовтня на позачерговій сесії кілька фракцій підготували окремі звернення з цього приводу. Тоді ж було вирішено сформувати спільне звернення, яке цього разу прийняли більшістю голосів. Щоправда, міський голова Сергій Сухомлин зауважив: на деякі пункти може накласти вето, зокрема це стосується звернення до Президента, оскільки це питання, за його словами, не є в компетенції глави держави. Зрештою, 41­шу (позачергову) сесію після цього офіційно закрили.

Після короткої перерви міський голова відкрив засідання сорок другої сесії, на порядок денний якої попередньо були винесені 64 питання.

У зв’язку з достроковим припиненням депутатських повноважень Володимира Башека депутатом міської ради став Владислав Пучич. Після численних виступів депутатів і представників громадськості лише через дві години депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Присутні довго й активно обговорювали ситуацію навколо Бюджету участі, зокрема, одні обурювалися через скасування його результатів, а інші — тому, що така ситуація взагалі виникла. Зрештою, було прийнято рішення про припинення роботи нинішньої координаційної ради та створення нової, аби вже вона визначила переможців конкурсу.

Депутати заслухали звіт про виконання заходів з підготовки до осінньо-­зимового періоду. За словами начальника управління комунального господарства міської ради Олександра Марцуна, опалювальний сезон у Житомирі розпочався 22 жовтня. Однак на момент засідання сесії без «тепла» залишалися кілька будинків. У доповіді також йшлося про цьогорічні обсяги ремонтних робіт, реконструкції теплових мереж і котелень у місті. Та присутніх більше цікавило, чому частина будинків отримали «тепло» із запізненням. Найбільш складною ситуація була в мікрорайоні вулиці Малікова. Для пояснень до трибуни запросили представників КП «Житомиртеплокомуненерго» та компанії-­підрядника. Зрештою, присутні підтримали рішення про те, щоб звернутися до правоохоронних органів у зв’язку зі зривом термінів початку опалювального сезону в місті.

З­-поміж інших питань депутати підтримали проекти рішень щодо продажу через аукціон ProZorro приміщення готелю «Житомир», щодо затвердження меморандуму про співпрацю між громадою Житомира та Станишівською ОТГ, щодо створення управління Житомирської міської ради з розвитку села Вересів.

Загалом депутати працювали близько дев’яти годин і прийняли низку важливих для міста рішень у сферах освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, землеустрою тощо

 

Погода

Фотоетюд

Фото14072020

Житомир сьогодні. Свято-Михайлівський кафедральний собор.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки