У Житомирі голова облдержадміністрації Ігор Гундич і голова обласної ради Володимир Ширма вручили представникам ряду районів та об’єднаних територіальних громад 16 новеньких шкільних автобусів, один із яких пристосований для перевезення дітей із особливими потребами. Невдовзі область отримає ще чотири шкільних автобуси. На це на умовах співфінансування з Державного та місцевих бюджетів було спрямовано 37267,5 тис. грн. Вартість одного шкільного автобуса становить 1851 тис. грн. Виробник автобусів — ДП «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

— Нині потребу в забезпеченні шкільними автобусами виконано на 93%, — сказав Ігор Гундич. — У наступному році нам треба буде закупити ще необхідну кількість автобусів, щоб на 100% закрити це питання.

Володимир Ширма зазначив, що в нашій області створюються опорні школи. Діти повинні здобувати освіту в сучасних класах і мати рівні можливості. Дороги, які ведуть до опорних шкіл, ремонтуватимуть у першу чергу.
Відтепер на Житомирщині до 369 загальноосвітніх навчальних закладів зі 1010 населених пунктів 14,5 тисячі дітей підвозитимуть загалом 274 шкільні автобуси.