Цей гранітний обеліск, говорилося під час відкриття, надовго залишиться на згадку майбутнім поколінням про героїчний життєвий  шлях справжніх патріотів Батьківщини, які не словом, а ділом захищали рідну землю у важкі для неї часи. Дев’ятеро радомишлян і жителів району дорого заплатили за мирне небо над головами, поплатившись власним життям...

З нагоди свята гостей привітали голови Радомишльської райдержадміністрації та районної ради Володимир Тетерський та Олександр Потієнко.

За вагомий особистий внесок у розвиток району, активну громадянську позицію та допомогу у створенні та облаштуванні пам’ятного монумента  вручені подяки начальнику Радомишльського районного сектора УДСНС Леоніду Самійлику, автору ідеї Петру Лантуху; Олександру Пашинському, Олександру Левандовському, Анатолію Савчуку та Руслану Стеценку, котрі втілили цю ідею в камені;  директору ДП «Радомишльське лісомисливське господарство» Івану Дмитренку та директору КП «Благоустрій» Олександру Гангальському.

Також на урочистостях був присутній генерал­майор, начальник центрального автомобільного управління Збройних сил України Олександр Сергій, який вручив дружині та батькам загиблого Героя, учасника АТО, полковника Валерія Івановича Мельника державну нагороду — «Орден Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника, який пізніше освятили місцеві священнослужителі, а аматори сцени подарували присутнім концерт.