Леонід і Тетяна Степанюки разом із синами (зліва направо) Іваном, Сергієм та  Олександром.
Леонід і Тетяна Степанюки разом із синами (зліва направо) Іваном, Сергієм та Олександром.

Камінська громада докладає зусиль для того, щоб зробити життя мешканців кращим, а села — привабливішими, зберегти мальовничий куточок Романівського району для наступних поколінь. На жаль, з кожним роком це вдається набагато важче.

Люди не полишають надії, що колись нарешті відремонтують дороги. Нині ж, навіть за сприятливих погодних умов до сусідніх сіл доїхати вкрай важко.

Сільський голова Любов Анатоліївна Гринчук розповіла, що чистота та затишок у селі — заслуга людей, котрі у ньому мешкають. Вона також не заперечує, що станом більшості доріг на території сільської ради треба, насамперед, турбуватися сільській раді, виконавчому комітету та депутатському корпусу. Ремонт доріг протягом останніх трьох років не проводився через брак коштів. Ось голова райдержадміністрації пообіцяв, що близько 800 метрів дороги по вулиці Небесної Сотні допоможуть відремонтувати...

У лелек — камінська  прописка.
У лелек — камінська прописка.

– Сільські ж дороги регулярно «підсипали» за підтримки керівника ТОВ «Камінське» Олега Грищука, — розповідає Любов Анатоліївна. — У серпні­вересні очікуємо на фінансові надходження, тож плануємо частину витратити на ремонт доріг.

Через незначний бюджет у Камінській сільській раді намагаються спрямувати кошти на вирішення лише вкрай нагальних проблем. За наполегливості директора місцевої школи Олега Грищука, котрий є депутатом районної ради, з районного бюджету було спрямовано значну суму коштів на встановлення нових металопластикових вікон. У школі триває ремонт приміщення, щоб 1 вересня діти розпочали навчатися в комфортних умовах.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 10 серпня 2018

Сільський голова Любов Гринчук (у центрі) з мешканцями Каменю.
Сільський голова Любов Гринчук (у центрі) з мешканцями Каменю.