Фото Володимира ЗАГОРОВСЬКОГО.
Фото Володимира ЗАГОРОВСЬКОГО.

У Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова відбулись урочисті заходи з нагоди чергового випуску молодих офіцерів. Начальник військового інституту, генерал­майор Олександр Левченко, гості з Міністерства оброни, органів влади нашої області та Житомира щиро привітали молодих офіцерів із закінченням навчання в одному з найпрестижніших вищих військових навчальних закладів України.

— Саме з метою відстоювання нашої держави та європейського вектора її розвитку наші лейтенанти випускаються з інституту та стають на шлях вірного служіння Батьківщині, — зазначив Олександр Левченко. — Наші випускники добре засвоїли сучасні знання, що базуються на бойовому досвіді, підготувалися фізично та морально до виконання поставлених завдань.

Цьогоріч військові частини та підрозділи лав Збройних Сил України поповнять 78 молодих офіцерів, частина з яких мають за плечима бойовий досвід. Лейтенанти Іван Сольоний та Катерина Легенчук закінчили навчання із золотими медалями, а 19 випускникам вручені дипломи з відзнакою.

 

Лінки