Тепер на території Олевської ОТГ вночі не продаватимуть алкогольні напої. Відповідне рішення прийняли депутати на сесії міської ради. «Обмежити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та столових вин на території всієї олевської громади, — йдеться у рішенні. — Обмеження діє з 22.00 до 8.00 у зимовий час та з 23.00 до 8.00 — в літній час».

Депутати певні, що такий крок не лише сприятиме тверезості місцевого населення, а й покращить криміногенну ситуацію на території ОТГ. «Необхідність подібної заборони виникла не просто так, — пояснили в міській раді. — До нас не раз зверталися місцеві мешканці щодо проблеми розпиття спиртного у громадських місцях — зокрема, й неповнолітніми. Тож подібне обмеження, сподіваємося, зменшить число правопорушень, вчинених у громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння».

Цікаво, що одностайності під час прийняття рішення в залі не було. За заборону нічного продажу алкоголю проголосували 18 депутатів, а двоє чомусь виступили проти. Заради справедливості варто зауважити — повного «табу» на нічний продаж алкоголю в Олевській ОТГ не настане. Спиртне без проблем можна буде купити і вночі — проте лише в ресторанах.

 

Погода

Фотоетюд

Фото210520109

«Сонечко» запалює. Виступає Житомирський академічний ансамбль «Сонечко».

Фото Володимира СОБОЛЯ

Лінки