Полковник Олег Гуть, котрого ви бачите на цьому знімку, є командиром славетної 95­ої окремої десантно­штурмової бригади, особовий склад якої демонструє мужність та героїзм у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Сході України. Командир з’єднання пишається своїми підлеглими, цінує їх, адже добре знає, в яких неймовірно складних умовах доводиться виконувати завдання.

Олег Григорович розпочав службу в 95­ій окремій аеромобільній бригаді понад 20 років тому, одразу після закінчення Одеського військового інституту Сухопутних військ ЗС України. Бойовий досвід отримав у 2003 — 2004 роках, під час служби командиром однієї з рот окремої механізованої бригади ЗС України в Іраку в складі коаліційних військ. Підрозділу, яким він командував, удалося затримати близько 5 тисяч осіб, які нелегально перетинали кордон з боку Ірану.

У травні 2014 року, під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, на мосту через річку Сухий Торець, на південній околиці міста Слов’янська Донецької області, завдяки професійним і злагодженим діям офіцера вдалося розблокувати колону бойової техніки, яку обстріляв противник. Із 23 по 29 травня штурмова група під командуванням Олега Григоровича виконувала бойове завдання з метою недопущення захоплення Донецького аеропорту. Стали в нагоді професійні якості офіцера й під час заволодіння та утримування гори Карачун, поблизу Слов’янська.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі Олег Гуть нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня та медаллю «Захиснику Вітчизни».

 

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд12062018

Мальовничий куточок Полісся.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки