Полковник Олег Гуть, котрого ви бачите на цьому знімку, є командиром славетної 95­ої окремої десантно­штурмової бригади, особовий склад якої демонструє мужність та героїзм у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Сході України. Командир з’єднання пишається своїми підлеглими, цінує їх, адже добре знає, в яких неймовірно складних умовах доводиться виконувати завдання.

Олег Григорович розпочав службу в 95­ій окремій аеромобільній бригаді понад 20 років тому, одразу після закінчення Одеського військового інституту Сухопутних військ ЗС України. Бойовий досвід отримав у 2003 — 2004 роках, під час служби командиром однієї з рот окремої механізованої бригади ЗС України в Іраку в складі коаліційних військ. Підрозділу, яким він командував, удалося затримати близько 5 тисяч осіб, які нелегально перетинали кордон з боку Ірану.

У травні 2014 року, під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, на мосту через річку Сухий Торець, на південній околиці міста Слов’янська Донецької області, завдяки професійним і злагодженим діям офіцера вдалося розблокувати колону бойової техніки, яку обстріляв противник. Із 23 по 29 травня штурмова група під командуванням Олега Григоровича виконувала бойове завдання з метою недопущення захоплення Донецького аеропорту. Стали в нагоді професійні якості офіцера й під час заволодіння та утримування гори Карачун, поблизу Слов’янська.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі Олег Гуть нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня та медаллю «Захиснику Вітчизни».