Своє професійне свято зустрічаємо й ми, журналісти «Житомирщини». Зустрічаємо з гордістю від того, що працюємо у виданні, яке служить поліщукам уже 100 років.

Пишаємося тим, що багато поколінь журналістів редакції закарбували історію нашого краю. Саме з їхніх газетних рядків сучасники дізнаються, як жили, за що боролися, від чого страждали і чому раділи наші батьки, діди і прадіди.
А серед наших авторів і героїв публікації у різні часи було чимало людей, котрі увійшли в українську історію.

Серед сьогоднішнього різноманіття засобів масової інформації обласна газета «Житомирщина» залишається провідним інформатором жителів області. Її авторитет ´рунтується на багаторічній прихильності передовсім до людини праці. І хоч наші публікації інколи не дуже комусь подобаються, наші судження не завжди йдуть «у ногу» з чиїмись керівними поглядами, ми твердо переконані, що робимо свою справу професійно, чесно й віддано служимо Україні.

Наші журналістські будні — то зустрічі з простими людьми в поліській глибинці й державниками та політиками, занурення в конфлікти, в радісні й сумні події. Ці будні й ілюструють кілька архівних знімків, що пропонуємо увазі читачів.

Іраїда ГОЛОВАНОВА,
заслужений журналіст України.