Для виконання робіт у наступний будівельний період 2019 року триває розробка необхідної документації ремонтів автомобільних доріг та штучних споруд, — повідомляє прес­служба Служби автомобільних доріг в області.

Основні ремонти буде здійснено за маршрутами: М­21 Виступовичі — Житомир — Могилів­Подільський, Н­03 Житомир — Чернівці та Р­49 Васьковичі — Шепетівка.

Відрізок шляху від Чуднова до Любара: передбачається реконструкція там, де автодорога має ІІІ категорію та капітальний ремонт — там, де вона має ІІ категорію. Також планується проектування шляхопроводу через залізницю на даному відрізку шляху.

Ділянка шляху від КПП до Овруча, від 23­го кілометра до 51­го: тут передбачається ремонт окремими ділянками, реконструкція та капремонт.

Крім цього, на автодорозі М­21 км 215+600 (поворот на об’їзну Бердичева до Вінниці) передбачаються проектно­вишукувальні роботи для будівництва транспортної розв’язки у двох рівнях.

Проводяться роботи з проектно­вишукувальних робіт і для:
— капітального ремонту двох мостів та поточного середнього ремонту окремих ділянок шляху Н­02 Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка; тут відремонтувати планують більше 25 кілометрів;
— реконструкції обходу м. Коростеня — автодорога Т­06­13;
— ремонт близько 15 кілометрів окремих ділянок автодороги Р­18 (це обхід Попільні).

На автошляху Р­49 капітальний ремонт передбачено продовжити від ділянок, де вже проведено відновлення шляху, до з’єднання з автодорогою М­06 Київ — Чоп.