Три дні в Житомирі діяв космічний майданчик. «День космосу» — таке свято організували та провели ГО «Українська духовна республіка» і Центр науково-­технічної творчості учнівської молоді. Підтримала ініціативу громади Житомирська міська рада.

Біля пам’ятника С.П.Корольову молодь влаштувала танцювальний флешмоб. На базі Центру науково­-технічної творчості пройшов традиційний конкурс «Космічні фантазії», участь у якому взяли школярі області. Роботи учасників, виставлені в фойє центру, стали справжньою окрасою свята.

Космічна казка продовжилась концертною програмою за участю житомирян та гостей зі столиці. Поки тривав концерт, діяли різні виставки: від високих технологій до мистецьких майстер-­класів. Учасникам свята пропонували створити декупаж на космічну тематику, зліпити з пластиліну чи намалювати прибульця, постріляти з водяної гармати.

Привертали увагу і технічні цікавинки, які представляли вузи міста. Наприклад, робот із конструктора «Лего», який рухається по чітко окресленій траєкторії. Його розробили в ЖДТУ. Своє наукове рішення винахідники намагаються впроваджувати у виробничий процес (схожий прилад працює на одному з підприємств). А представники Житомирського осередку організації «Пласт» демонстрували квадрокоптер і окуляри для віртуальної реальності.

Небайдужими до концепції космізму були й екологи. Вони створили під час проведення заходу чудову квіткову клумбу.

Погода

Фотоетюд

Фото27032020

Стомився Мурчик писати й читати...

Фото Валентини ПАРХОМЧУК.с. Фасова Хорошівського району.

Лінки