У селищі Озерному Житомирського району, на фасаді будівлі штабу військової частини А1724, відкрито меморіальну дошку полеглому в зоні проведення антитерористичної операції сержанту Дмитру Литвинчуку.

Військовослужбовці та мешканці селища, котрі взяли участь у відкритті меморіальної дошки, розповіли про те, що Дмитро народився 14 березня 1992 року в селі Крученці Черняхівського району. Навчався у Селянщинському спортивному ліцеї, Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Встиг попрацювати вчителем фізичної культури.

29 жовтня 2014 року Дмитро Литвинчук уклав контракт на проходження військової служби та був направлений до військової частини А1724, призначений на посаду начальника радіостанції відділення зв’язку та радіотехнічного забезпечення.

Дмитро прагнув служити у зоні проведення антитерористичної операції, де загинув його однокласник і друг дитинства. У жовтні 2017 року, врахувавши особисте бажання Дмитра Литвинчука, командування відрядило його у зону проведення АТО в якості розвідника одного з батальйонів 95­ої окремої десантно­штурмової бригади. 25 листопада, під час бойового чергування на позиції в районі населеного пункту Верхньоторецьке Донецької області, сержант Дмитро Литвинчук загинув унаслідок снайперського обстрілу. Похований на кладовищі у рідному селі. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Командування та особовий склад військової частини А1724 вдячні директору приватного підприємства «Граніт­Полісся» Ігорю Буланову за надання благодійної допомоги при виготовленні меморіальної дошки.