У Житомирі урочистою ходою центральними вулицями міста та квітами вшанували учасників бойових дій на території інших держав та відзначили 29-­ту річницю виведення радянських військ із Афганістану. Біля пам’ятного знаку «Братам, загиблим у Афгані» воїни­-інтернаціоналісти, учасники бойових дій, військовослужбовці, представники органів влади, підприємств, установ і громадських організацій міста, житомиряни вклонилися полеглим співвітчизникам.

Під час мітингу­реквієму, в якому взяли участь народний депутат Борислав Розенблат, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, голова обласної спілки ветеранів Афганістану Павло Ментов сказав своїм побратимам:

—Час згадати, що у вас є борги перед сім’єю, перед дітьми, перед онуками, перед коханою дружиною. Краще віддавати ці борги. На жаль, у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України загинули понад 200 бійців, у котрих за плечима був досвід участі в Афганській війні.

Голова міської спілки ветеранів Афганістану Юрій Панасюк зазначив, що та війна не закінчує стріляти. Вона стріляє в їхні душі, в їхні тіла донині.

— На Сході України вже наші діти та внуки зі зброєю в руках захищають державу, — зазначив Юрій Панасюк. — І сьогодні всі свої знання ми, як бойові побратими вже ветеранів АТО, передаємо хлопцям, котрі йдуть виконувати військову присягу.

Після церемонії покладання квітів люди, серед яких було багато молоді, ознайомилися з експонатами тематичної пересувної виставки, котру активісти­афганці представили на Новому бульварі просто неба, поспілкувалися з безпосередніми учасниками бойових дій.