У Житомирі, в приміщенні «Gnatyuk Art Center», відбулася благодійна акція «Рукавичка доброти».

На вході до виставкової зали гостей зустрічали вісім цуценят і кошеня, яких волонтери знайшли на вулиці і яким шукали господарів. Саме задля безпритульних тварин і був організований цей захід. Лікар­ветеринар, волонтер ГО «Захист тварин» Антоніна Андрієвська розповіла присутнім про безпритульних пухнастиків, про те, що вони потребують допомоги, зокрема медичної, а також дала практичні поради щодо утримання домашніх тварин.

Художниця Алла Юзепольська запропонувала дітям зробити власноруч ялинкову прикрасу — рукавичку. Присутні також могли взяти участь у майстер­класі з виготовлення ниток із собачої шерсті, який провела народна майстриня Олена Пряха.

— Це навіть дещо символічно, що напередодні року Собаки ми проводимо подібну акцію на захист тварин, ніби задобрюючи господаря Нового року, — сказала директор арт­центру Тетяна Пелех. — Загалом це вперше в нашому приміщенні відбувається подібний захід, але, я впевнена, що не востаннє. Нині маємо чимало пропозицій щодо проведення цікавих заходів.

Кошти, зібрані за вхідні квитки, підуть на лікування безпритульних тварин.