Мешканці вулиці Ново-Північної, що в обласному центрі, звернулися до нашої «Редакційної служби допомоги» вже вдруге. А.Я.Грибанов та ще 11 осіб поділилися своєю проблемою, яку ніяк не можуть подолати (першого разу ми їм допомогли, але, як виявилося, не надовго).

Жителі вулиці користуються водорозбірною колонкою. А вона часто не діє. У працівників «Житомирводоканалу» не завжди є запчастини до колонки. «По воду доводиться ходити на сусідні вулиці, а це — неблизько, — діляться наболілим читачі. — Ми ж — люди похилого віку і нам не вистачає сил на такі «подорожі» по воду... Якогось дня й поремонтували колонку, але ми лише п’ять відер води набрали — і вона знову поламалася».

У КП «Житомирводоканал» з цією проблемою знайомі. На звернення редакції повідомили, що наступного після заяви жителів дня відремонтували колонку. Майстер водопровідних мереж П.І.Пікуль розповів, що таких колонок у Житомирі налічується 100 штук. Їм уже майже по півстоліття. Корпуси у них міцні, за словами майстра, ще років зі 100 протримається. А ось із запчастинами — біда. Загалом же щороку намагаються колонки підремонтувати, замінюючи зношені деталі.

Чи не варто подумати про заміну таких колонок на сучасніші пристрої? Адже йдеться, як бачимо, про загальноміську проблему.