17 жовтня жителі с.Забороче приїхали до Олевської міської ради з повідомленням, що землі поза селом, які селяни використовували для пасовища, вночі хтось переорав. З ними поспілкувався міський голова Олег Омельчук. Він повідомив, що Олевська міська рада нікому не давала дозволів на обробку землі на території села Забороче. Всі ці питання обговорюються на засіданнях сесії та приймаються голосуванням депутатів. Усі дозволи на оренду землі будуть проходити через громадські обговорення.

В той же день на зустріч із місцевими жителями та з власником агропідприємства, яке займалось обробітком землі, до цього села прибули заступник міського голови Олександр Ніколайчук та депутат міської ради Володимир Халімончук.

Власник агрофірми повідомив, що він розпочав роботи на землях не витребуваної спадщини. Жителі села обурились. Зрештою, власник агропідприємства пообіцяв, що поки питання не вирішиться, він не буде обробляти землю. Повіривши на слово підприємцю, люди розійшлись. А наступної ночі ситуація повторилася — на пасовища приїхали трактори... 18 жовтня в Олевськ знову приїхали жителі Кишинського старостинського округу, щоб отримати пояснення, зустрілися з міським головою Олегом Омельчуком та головою райдержадміністрації Дмитром Лазаренком, а також підписалися під заявою до поліції про вчинене, на їхню думку, правопорушення на землях с. Забороче.

Слідчий місцевого відділу поліції та прокурор повідомили, що заяви громадян зареєстровані. Нині триває перевірка.