Фоторепліка під заголовком «Культурні» смітники» — про засмічення території біля кінотеатру та будинку культури в Ружині, вміщена в номері «Житомирщини» від 27 жовтня, викликала досить гостру реакцію керівництва районних органів влади. Редакція одержала лист такого змісту:

«На даний час проводиться капітальний ремонт приміщення районного будинку культури та реконструкція глядацької зали районного кінотеатру під молодіжний культурно-­спортивний комплекс.

За 6 місяців поточного року проведено великий об’єм ремонтних робіт установ культури райцентру: завершено зовнішні ремонтні роботи приміщення музичної школи; зроблено перекриття даху та проведено внутрішні ремонтні роботи районного кінотеатру; з липня ц. р. почав функціонувати кінотеатр на 20 місць з системою 3D; проводиться капітальний ремонт дитячого майданчика, який знаходиться на прилеглій території будинку культури. Роботи проводять будівельні бригади: фірма «Сагат», м.Новоград-­Волинський, та ТОВ «Аріадна-­Полісся», м.Житомир. Відділом культури і туризму райдержадміністрації на проведення ремонтів використано понад 1,5 млн. грн.

«Розлогими смітниками», «сміттєзвалищем», як названо в газеті, було не що інше, як залишки відбитої штукатурки, цегли та каміння внаслідок проведення зовнішніх ремонтних робіт приміщень. Ви розумієте, що щоднини по лопаті його виносити нереально, тому по завершенню відповідних ремонтних робіт будівельні непридатні залишки вивезено на сміттєзвалище.

О.І.ХИТРИЙ,
начальник відділу культури і туризму Ружинської райдержадміністрації».

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд08052018

На Михайлівській — звуки музики.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки