Фото автора.
Фото автора.

Вже близько двох років у Житомирі триває реконструкція набережної у парку імені Ю.Гагаріна. Капітальні роботи першої черги планують завершити до кінця літа. Принаймні, так нещодавно повідомили в міській раді. Житомиряни помічають такі зміни в парку, однак заразом вказують на те, що потрібно було б не забувати про елементарне. Наприклад, прополювати бур’яни у квітниках або ж біля молодих дерев, висаджених на схилі біля мосту. Подекуди за тим «буйством трав» навіть не видно молодих саджанців. Про це заговорили й у соцмережах, де, приміром, писали про жалюгідний стан схилів обабіч пішохідного мосту.

Чи саме розголос у Facebook, чи все-таки план робіт підштовхнув комунальників узятися до справи. Цими днями в парку стояв шалений гуркіт від газонокосарок і тримерів. Причому, подекуди на невеличкому шматку газону обабіч центральної алеї одночасно працювали п’ятеро комунальників. Невже забули, що це — центральний міський парк, де відпочивають не лише житомиряни, а й гості міста?

Не дуже приємно було чути від однієї з жінок, які зупинилися неподалік пішохідного мосту: «У мене город чистіший, ніж цей «городський» парк».

 

Погода

Фотоетюд

Фото14082020

«Масковий режим» триває.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки