Незрозуміле переселення

Перенесення обласної водолікарні (нині — «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради) з центральної частини Житомира на далеку його околицю (за Корбутівку) 15 років тому спричинило серйозні незручності для хворих. Було багато нарікань на те, що людям вкрай важко діставатися туди, особливо приїжджим.

І взагалі, яка така була нагальна необхідність у 2004 році перекидати все медичне обладнання, більше сотні осіб медперсоналу із обжитих комунальних приміщень водолікарні (тоді — вулиця Петровського, 5) на зовсім непристосовану профспілкову туристичну базу «Лісовий берег» (нині — вул. Чуднівське шосе, 1)?

Хворі ще довго проклинали те «пристосоване» лікування, коли гарячі лікувальні ванни тривалий час стояли в підвальних приміщеннях турбази, на протягах. Тодішнє рішення обласної ради (від 23.03.2004 року № 395) нині взагалі неможливо логічно пояснити.

Отож ми вирішили направити інформаційний запит до обласної ради, щоб нам (і нашим читачам) розтлумачили: чому так сталося, що комунальна водолікарня опинилася в тоді ще непристосованому для лікування корпусі туристичної бази (не державної власності), а покинуте комунальне майно по суті згнило за 15 років? І чому це зовсім не турбує зараз обласну владу?

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 14 липня 2020