Бо як інакше пояснити дивні, а часом і зовсім незрозумілі випадки пропажі (чи то підробки) важливих документів фінансової звітності, які тепер розслідують правоохоронці.

Як стало відомо з відкритих джерел (сайт «Житомир.іnfо» від 11.06.2020 року), в департаменті Житомирської ОДА нещодавно не знайшли проекту реконструкції приміщення драмтеатру вартістю 1,4 млн. грн. й звернулися до поліції.

«До Житомирського відділу поліції надійшли матеріали з управління стратегічного розслідування ДСР НПУ в Житомирській області щодо звернення директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації на неправомірні дії посадових осіб (попередників) департаменту й за даним фактом 22 лютого 2020 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

Про це зазначається в ухвалах Богунського районного суду м. Житомира, якими слідчим наданий доступ до речей та документів, що знаходяться у володінні департаменту регіонального розвитку ОДА та виконавця робіт — Київського ТОВ «Група «Гарант». Мова йде про укладений 10 грудня 2018 року договір на виконання робіт із виготовлення проекту документації «Реставраційно-ремонтні роботи по будівлі Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І.Кочерги».

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 10 липня 2020

 

Погода

Фотоетюд

Фото2306202-1

Шлях до святині. У Бердичеві, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, зберігається чудотворна ікона Матері Божої Бердичівської.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки