Зараз Федір Полянін є генеральним директором виробничо-­творчого об’єднання «Юніверсал Продакшн­-Юкрейн», живе в Києві, часто відвідує Житомир, з яким його тісно єднають родинні й творчі зв’язки. Адже тут у нього залишаються чимало колишніх колег по ансамблю і щирих друзів.

Цього разу, приїхавши до міста своєї юності, як він сказав, завітавши до редакції «Житомирщини», не міг стримати гніву та обурення від того, що діється в храмі культури — рідній йому обласній філармонії ім. С.Ріхтера.

— Власне, всі неподобства, — стверджує Федір Полянін, — чиняться саме керівником установи.

У сказаному митця підтримує колишній артист балету «Льонка» і донедавна — адміністратор філармонії Юрій Гринько, котрий саме в ці дні подав до суду позов на директора філармонії Петра Даценка за незаконне звільнення з роботи.

Варто зазначити, що розмови про далеко не творчі й не дружні стосунки в цьому закладі культури між керівником і членами колективу тривають уже давно, і вони були предметом розгляду громадської ради при облдержадміністрації, гуманітарної комісії обласної ради, особисто голів облдержадміністрації та обласної ради.

За словами Федора Поляніна, до якого звернулися артисти філармонії за підтримкою, усе почалося з того, що вони звернулися до громадської ради, побували на прийомі в керівників області, обстоюючи своє право на отримання оздоровчих. А потім був лист, підписаний 50 особами, про некоректне, зневажливе ставлення керівника до працівників, виживання з колективу неугодних, і навіть... побиття однієї з працівниць.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 23 травня 2017

Від редакції. Цілком очевидно, що проблема справжньої ситуації в обласній філармонії потребує різнобічного висвітлення і — конкретних рішень. «Житомирщина» слідкуватиме за подіями.

 

Лінки