Фото автора.
Фото автора.

До редакції зателефонували стурбовані жителі с.Пиріжок Малинського району. Люди повідали про те, що недавно їхнє спокійне життя перетворилося на справжнє пекло. Дискомфорт селянам спричинила нібито раптова поява в селі, на вулиці Соборній (хутір Рем’янівка), двох «кошар» із коровами та биками, що випасаються на полях, а утримуються просто неба.

У розпорядженні редакції є й скарга, адресована Пиріжківському сільському голові Ігорю Ярмоченку й підписана десятьма жителями села. Ось про що в ній, зокрема, йдеться:

«Ми, власники земельних ділянок, що знаходяться в кінці вулиці Соборної, звертаємося до Вас із проханням захистити наші майнові інтереси від власників худоби, що знаходиться на утриманні на одній із обгороджених ділянок у кінці села. Протягом жовтня 2019 року худоба систематично заходила на оброблені власниками ділянки і цим нанесла збитків, знищивши цьогорічний урожай овочів, фруктів та посіви озимих зернових культур. На неодноразові скарги власників цих земельних ділянок господарі худоби не реагують».

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 22 листопада 2019