У освітян Лугинського району увірвався терпець. Через заборгованість із виплати їм заробітної плати (з липня цього року), минулої суботи вони перекрили міжнародну трасу М-07 Київ — Ковель — Ягодин.

Близько сотні учасників акції з плакатами «Вимагаємо зарплату!», «Де наші відпускні?», «Віддайте зароблене!», «Вчителі — теж люди!», «Ми хочемо жити, а не виживати!» рухались пішохідним перехом. Через це на проїжджій частині творилися затори.

На місце події прибули патрульні та слідчо-оперативна група Лугинського відділу поліції. Поліцейські забезпечили безпеку дорожнього руху та проводили з учасниками акції роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за блокування транспортних комунікацій.

Акція тривала дві години — з 10.00 до 12.00.

Та чи буде вирішено проблему освітян найближчим часом? Розглянути питання виплати заробітної плати освітянам Лугинської ОТГ збираються на засіданні уряду. Судячи з інформації ЗМІ, аналогічні протести освітян відбуваються й по інших регіонах країни. Це яскрава ілюстрація солодких заяв попереднього прем’єра про «зростання» економіки та «успішне» виконання бюджету. Та й нинішня влада обіцяла вчителям зарплати по 4 тисячі доларів. Поки що ж є 4-місячна заборгованість. Зі «старих» зарплат.

Позавчора з’явилася інформація, що Кабінет Міністрів вирішив виділити 5,48 млн. грн. для виплати заборгованості вчителям Лугинського району.