Питання каналізаційних стоків, що потрапляють із вулиць Ковальчука та Щорса спочатку в обидва ставки центрального Малинського міського парку культури й відпочинку імені М.Миклухо-Маклая, а затим — у криниці жителів вулиць Тургенєва, Толстого, Автомобілістів, створюючи реальну загрозу екологічного лиха, розглядалось на сесії міськради ще 25 січня нинішнього року. Тоді, подавши депутатський запит, його порушила депутат Олена Мороз.

Малинський міський голова Олексій Шостак погодився, що проблема існує. Було прийнято рішення про те, що виконком та депутати попередять жителів прилеглих до парку вулиць, щоб негайно зробили автономні каналізаційні споруди. Бо незабаром всі витоки каналізації до ставків у міському парку будуть перекриті...

А що ж сьогодні коїться в міському парку? Люди, котрі вихідними ризикнули там прогулятись, одержали далеко не приємні враження. Один зі ставків, що розташований ближче до швейної фабрики та стадіону, нагадує суцільне багновище, з якого тхне нечистотами.

У коментарі журналісту «Житомирщини» перший заступник Малинського міського голови Петро Піковський так окреслив ситуацію, що склалась:

— Ця проблема відома не перший рік і вона перебуває на постійному контролі. З минулого року в нас діє комісія щодо обстеження та виявлення фактів скидання побутових стоків у непридатні для цього місця. До її складу входять інспектор

 

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 11 червня 2019