Фото з соціальних мереж.
Фото з соціальних мереж.

Реформа децентралізації попри чимало безумовних її плюсів породила двовладдя на місцях. Адже об’єднані територіальні громади (ОТГ) перебувають у межах районів. Ці адміністративні одиниці ніхто не скасовував. Відтак повноваження та важелі впливу на життя громад зберігають (і хочуть далі зберігати) і голови райдержадміністрацій, і керівники районних рад. Подекуди це призводить до конфліктних ситуацій. Приміром, таких, яка сталася в Пулинському районі.

Нещодавно Житомирська область отримала 22 медичні автомобілі «Рено» в рамках програми «Сільська медицина». На таких легкових машинах медики матимуть змогу виїжджати у віддалені села. Автомобілі передали представникам конкретних ОТГ. Одну з таких машин отримала й Соколівська громада (Пулинський район). Машину пригнали в Соколів, місцева влада зайнялася питаннями її реєстрації. Аж раптом одного дня автомобіль… зник!

— А об’явився він у райцентрі, — розповів «Житомирщині» Анатолій Колесник, Соколівський сільський голова. — Виявилося, що водій вранці тихенько завів машину і перегнав її в Пулини. 

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 24 травня 2019