Нещодавно дав велику тріщину міст через річку Тетерів, який урочисто відкрили менше місяця тому в Радомишлі. На його реконструкцію витратили більше 20 млн. грн. З цього приводу радомишляни обурюються: чому неякісно виконані роботи підрядником, хто відповідатиме за такий «ремонт»?

З цього приводу до прокуратури області, голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, Служби автомобільних доріг в області, управління захисту економіки в області та управління Північного офісу Держаудитслужби в області звернувся зі скаргами голова Всеукраїнської громадської організації «Дістало», доктор юридичних наук, професор Віталій Журавський.

Зокрема, у текстах скарг ідеться: «У Радомишлі було проведено ремонт мосту через річку Тетерів на автомобільній дорозі Т-06-08 Малин — Кочерів. Вартість ремонтних робіт становила більше 22 мільйонів гривень. На його ремонт залучено кошти з Державного бюджету. Замовником ремонту мосту виступала Служба автомобільних доріг у області. Підрядна організація, згідно з результатами тендеру, — ТОВ «Альманах-2000». Питання ремонту мосту було нагальним для Радомишльщини й вирішувалось протягом тривалого часу. Цей об’єкт має надважливе значення для інфраструктури населеного пункту та околиць. На сьогодні міст відкрито для експлуатації, але менше, ніж через місяць вказаний об’єкт почав руйнуватись, що свідчить про недоброякісні будівельні роботи та недобросовісність підрядної організації. Із даних фактів чітко вбачається порушення з боку посадових осіб та зловживання підрядною організацією. Разом з тим, не виключена наявність приватного інтересу».

Ще один неприємний казус чекав на водіїв та радомишлян 8 лютого. В результаті потепління й танення криги та снігу, що спричинило посилення течії, частково зруйнувався й тимчасовий міст через річку Тетерів на обї’зній дорозі в Радомишлі. А це фактично унеможливлює проїзд автотранспорту та створює небезпеку для пішоходів. Пропускна спроможність труб, закладених під час будівництва того переїзду, виявилася недостатньою для таких обсягів води. Це призвело до руйнації основної частини переходу.